понеділок, 2 листопада 2015 р.

Опис педагогічного довіду


Опис педагогічного досвіду.

Я, Дячук Мар’яна Ярославівна, працюю в Лазещинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Це великий талан у моєму житті. Ви запитаєте чому? Та тому, що справдилася моя мрія з дитинства – бути вчителем.

Закінчивши в свій час Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича факультету історії, політології та міжнародних відносин за спеціальністю вчитель історії, я отримала базу знань щодо навчання та виховання підростаючого покоління.

На початку своєї педагогічної кар’єри я мала безліч перепонів. Але досвід приходить не зразу, його набувають з роками. Особливо вагоме значення він має у діяльності класного керівника, адже від того, як вчитель може використати у власній роботі набуті методи і прийоми, залежить ефективність виховного процесу.

Класний керівник – це в першу чергу керівник учнівського колективу дітей, що разом навчаються. Серед вчителів - предметників тільки класний керівник безпосередньо займається вихованням учнів. Тому ця робота, що зовні малопомітна, що фактично не має критеріїв оцінки, насправді є однією з найважливіших в результатах роботи школи як державного інституту.

Кожен педагог – предметник, педагогічний колектив школи в цілому докладають рук до цієї справи, але повсякденно з учнями – класний керівник.Сьогодні класний керівник робить глобальну роботу по вихованню нашої молоді.

Моя участь в цьому – це мій вклад в загальну справу.

Вивчити власну виховну діяльність – значить перед усім розкласти її на складові частини, зрозуміти з чого вона складається. Це не просте завдання, потрібно все проаналізувати, оцінити найдрібніші деталі своєї роботи.
Одне те, що потрібно відійти хоч на крок і подивитись на себе й своїх учнів, їх батьків зі сторони, узагальнити по можливості всі аспекти своєї роботи – принесе певну користь як для мене – педагога і класного керівника, - так і моїм дітям.

Немає коментарів:

Дописати коментар